Treningi

Proces treningowy w połączeniu z systemem żywieniowym stanowi fundament systemu. Odpowiednie ich połączenie jest narzędziem umożliwiającym uzyskiwanie trwałych zmian metabolicznych – aktywizację włókien mięśniowych i skuteczne spalanie tłuszczu – zarówno w trakcie wysiłku, jak i po jego zakończeniu. Efektem takiego działania jest normalizacja masy ciała, poprawa kondycji zdrowotnej oraz jędrna i smukła sylwetka.

Skuteczność i bezpieczeństwo

Treningi opracowane zostały przez zespół specjalistów i prowadzone są przez profesjonalnych trenerów. Pełne treningi prowadzone są od rozgrzewki, przez trening właściwy, aż do rozciągania. Klub Fitness oparto na treningach, w których ćwiczenia zostały dobrane według zasady stopniowania wysiłku fizycznego, zmienności pracy mięśniowej i wszechstronności. Gwarantuje to intensywne spalenie tkanki tłuszczowej oraz wzmocnienie i ukształtowanie wszystkich partii ciała.

Optymalny zestaw ćwiczeń

Układ ćwiczeń jest bardzo urozmaicony i dynamiczny. Przerwy między ćwiczeniami skrócono do minimum w bezpiecznym przedziale „korzystnej przerwy wypoczynkowej”, co optymalizuje czas jednorazowego treningu. Jest to duża zaleta treningów, szczególnie dla osób, które nie dysponują dużą ilością czasu i nie rozwinęły jeszcze wysokiej wytrzymałości na wysiłek fizyczny.

Wygoda i mobilność

Ćwicz gdzie tylko chcesz- wystarczy urządzenie podłączone do internetu.

kuptrening

Ćwicz razem ze mną!

Optymalny i bezpieczny zestaw ćwiczeń. Ćwicz gdzie tylko chcesz- mobilny dostęp do Twoich treningów.

Trener Personalny

Sylwia Księżopolska

sylwia

Zobacz wszystkich ekspertów

Kalkulatory

masy ciała

Link
(C) Copyright by: latwe-odchudzanie - 2015
Wszelkie prawa do treści i materiałów użytych na tej stronie są zastrzeżone przez ich właścicieli.