fbpx

O nas

Diet22 oraz Nutrition22 wspólnie pracują, aby odchudzanie było jak najzdrowsze i możliwie najłatwiejsze. Nasze diety są skomponowane w taki sposób, żeby osiągnąć cel bez potrzeby stosowania suplementów lub odżywek. Jednak suplementy są pomocne nie tylko w przypadku odchudzania. O czym możecie więcej dowiedzieć się w naszej Strefie wiedzy Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w sklepie. Diet22 łączy spersonalizowany plan diety z suplementami, aby pomóc Ci osiągnąć cel związany z odchudzaniem, a to wszystko w jednym miejscu. Nasz zespół ekspertów dostosował dla Ciebie zalecenia dietetyczne , w oparciu m.in. o Twoją wagę wzrost oraz aktywność fizyczną. Zależy nam na tym, aby ludzie poczuli się lepiej – nie tylko stali się szczuplejsi – dlatego chcemy również mieć pewność, że nasi Klienci dokonują zrównoważonych wyborów dla siebie, oferując wysokiej jakości produkty.

Plan diety online Diet22 to dieta, która jest łatwa w stosowaniu, zbilansowana a przede wszystkim zdrowa. Nasze diety pomagają schudnąć jedząc smacznie i ucząc się, jak może wyglądać Twoje odżywianie na stałe.
W jadłospisie znajdziesz każdą kategorię produktów, zaczynając od owoców i warzyw przez nabiał, mięsa i ryby, kończąc na produktach zbożowych bogatych w błonnik. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w dziedzinie odchudzania, suplementacji i treningu, nasze diety są przemślane i tworzone na bazie lat doświadczeń w pracy z naszymi Klientami.

dieta