fbpx

Najczęściej zadawane pytania

Stosując plan Diet22  utrata wagi będzie mieścić się w przediale od 0,5 do 1 kg tygodniowo. Efekty są indywidualne i mogą się różnić jednak na podstawie naszych wywiadów dietetycznych z podopiecznymi jest to najczęściej uzyskiwany rezultat. Jesteśmy pewni oferowanej przez nas jakości, dlatego dajemy Ci Gwarancję Skuteczności. Oznacza ona, że w razie braku efektów diety zwrócimy Ci pieniądze.

Dieta ustalana jest na podstawie analizy którą wypełniasz online w procesie zakupu. Pytamy m.in. o:

-płeć
– wagę
– wzrost
– poziom aktywności fizycznej

Stosując odpowiednio dopasowaną dietę schudniesz bez wykonywania ćwiczeń fizycznych jednak gorąco polecamy każdą aktywność która będzie Ci sprawiać przyjemność. Wystarczą już 3 dni w tygodniu w których pójdziesz na basen, wsiądziesz na rower czy nawet wybierzesz się na dynamiczny spacer. Oczywiście wszystko zależy od Twojej aktualnej sprawności. Jeżeli lubisz – bardzo dobre efekty osiągniesz na siłowni czy aerobiku. 

Dieta będzie się składała z 7 całodniowych jadłospisów które będziesz stosować przez miesiąc. W każdym dniu będzie 5 posiłków wraz z przepisami ale nie martw się ilością posiłków bo postaraliśmy się aby każdego dnia jeden z nich był wyjątkowo szybki w przygotowaniu. Nie musisz trzymać się kolejności dni bo posiłki są obliczone w taki sposób, żebyś dzisiaj widząc w sklepie pięknego, świeżego łososia mógł go przygotować korzystając z przepisu na obiad z innego dnia. 

Popularne słodycze które możesz kupić w sklepie z pewnością nie są pomocne w procesie odchudzania jednak nie musimy całkowicie rezygnować ze słodkości i właśnie takie zdrowe i słodkie przepisy również znajdziesz w naszej diecie.