Nasi Eksperci

Specjalista Dietetyki

Aleksander Wysocki

Aleksander Wysocki – Specjalista Dietetyki w Poradni Dietetycznej „Kaloria” w Euroklinice, ośrodku z najlepszą kadrą lekarską na Podbeskidziu, trener personalny, instruktor fitness, współwłaściciel klubów fitness Euforia.

Specjalizuje się w odchudzaniu osób z nadwagą i otyłością w różnym wieku i stanie zdrowia. Niektóre z efektów jego podopiecznych można zobaczyć na naszej stronie. W rzeczywistości są to już tysiące kilogramów których wspólnie udało się pozbyć. Zajmuje się również pomocą w chorobach zależnych od diety, a także dietetyką i suplementacją w sporcie. Priorytetem w jego pracy jest indywidualne podejście do każdego podopiecznego.

Jest zwolennikiem zdrowego trybu życia rozumianego jako połączenie odpowiedniego odżywiania oraz aktywności ruchowej dające pożądane efekty zdrowotne, w kształtowaniu sylwetki i sprawności fizycznej.

Jako trener personalny jest aktywnym promotorem zdrowego trybu życia oraz spędzania wolnego czasu w sposób aktywny. Jego pasją jest dietetyka sportowa.

sylwia

Trener Personalny

Sylwia Księżopolska

Trener Personalny, Instruktor rekreacji ruchowej ze specjalnością Fitness Nowoczesne Formy Gimnastyki, Instruktor Pilates. Właścicielka dwóch klubów fitness.

Fitness początkowo był jednym ze sposobów na utrzymywanie dobrej kondycji, ładnej sylwetki i dostarczenia ogromnej dawki endorfin. Jednak z czasem fitness stał się jej ogromną pasją i sposobem na życie. Na co dzień optymistyczna, pogodna i uśmiechnięta, zaraża pasją do sportowego stylu życia prowadząc blog motywacyjno-treningowy, który co dzień obserwują tysiące osób.

Zacznij ćwiczyć już dziś!
Skorzystaj z naszych autorskich programów treningowych, które na pewno przyśpieszą Twój proces odchudzania. Jeśli masz jakieś pytania odnośnie treningów, motywacji, zapraszam do korespondencji mailowej :)
Jestem tu dla Ciebie!

makarewicz

Instruktor rekreacji ruchowej

Karolina Makarewicz

Instruktor rekreacji ruchowej: fitness – nowoczesne formy gimnastyki, fitness – ćwiczenia siłowe oraz pływania. Studentka AWF Katowice o specjalności Trener Personalny. Instruktor sportu karate. Zawodniczka Reprezentacji Polski w Karate oraz brązowa medalistka Mistrzostw Świata, Mistrzyni Polski.
Sport to dla mnie pasja, wysiłek jest moją codzienną dawką energii, którą chcę przekazać innym podczas moich zajęć – zawsze staram się dać z siebie 100%.

Wysoko stawiam poprzeczkę, dlatego na moich treningach nie będziesz się nudzić. W serwisie znajdziecie moje artykuły które mam nadzieję pomogą osiągać cele, które sobie założycie :)

gren

Kosmetolog

Iza Greń

Kosmetologia była mi przeznaczona – już jako nastolatka interesowałam się pielęgnacją skóry i zaciekle szukałam rozwiązania na wszelkie problemy z cerą. Jestem współzałożycielką salonu kosmetycznego EstetiQ, który od ponad dwóch lat działa na terenie śląska cieszyńskiego, początkowo w formie mobilnej, a aktualnie także w formie stacjonarnej – nasza siedziba znajduje się w Cieszynie.

Świat kosmetyki pochłonął mnie bez reszty. Jestem wielką miłośniczką nowoczesnych technologii oraz zabiegów pielęgnacyjnych twarzy. Prywatnie kocham psy, jazdę na nartach oraz chyba swojego męża :)

kubocka

Motywator

Aleksandra Kubok

Kilkadziesiąt razy próbowałam swoich sił na drodze do smukłej sylwetki, jednak dopiero po kilku latach zmagań pożegnałam się ze swoim nadprogramowym balastem. Silna wola i niezmącona niczym motywacja okazały się kluczem do sukcesu. Po zrzuceniu dwudziestu pierwszych kilogramów postanowiłam do zdrowego odżywiania dodać także ruch. Był to strzał w dziesiątkę!

To właśnie dieta i ćwiczenia pomogły mi w zrzuceniu niemalże 40 kg i sprawiły, że poczułam się świetnie w swoim ciele! Aktualnie razem z SlimFit wspieram was w waszej walce o nowe ciało, ponieważ wiem ile wysiłku trzeba włożyć w zrzucenie zbędnych kilogramów.

Jeśli wszystkie myśli kierują Cię w stronę lodówki, a Twoja motywacja postanowiła Cię opuścić – napisz do mnie – razem na pewno z tysiącem nadprogramowych kilogramów!

 

(C) Copyright by: latwe-odchudzanie - 2015
Wszelkie prawa do treści i materiałów użytych na tej stronie są zastrzeżone przez ich właścicieli.