Efekty odchudzania

Poniżej przedstawiamy Państwu nasze wybrane referencje, nadesłane przez naszych dotychczasowych klientów, to właśnie one są najlepszą reklamą i gwarancją wysokiej jakości usługi świadczonych przez nas dla Państwa.

przedipo_1

Dominika

Moje odchudzanie rozpoczęło się w dniu, w którym uświadomiłam sobie że wymarzony ślub będę mięć tylko wtedy gdy panna młoda nie będzie nosić rozmiaru L. Zaczęłam szukać przeglądając różne strony oraz fora aż trafiłam na stronę latwe-odchudzanie.pl.

Mimo niepewności skorzystałam i teraz wiem że to była najlepsza decyzja. Oprócz diety trenuje 3 razy w tygodniu.

Jakie są efekty? Miałam wymarzony ślub :)

Elżbieta

Schudłam z programem dietetycznym Kalorii – po prostu :) Zbilansowana dieta, zdrowe posiłki jedzone w równych odstępach. Słodycze tylko „od święta”, dużo owoców, warzyw i kasz :) Zrezygnowałam też z pszennego pieczywa. W ciągu tego czasu, miałam kilkumiesięczną przerwę (urlop, a potem trudny powrót do diety) ale przytyłam wówczas tylko 2 kg.

Po pół roku diety zdecydowałam się również na ćwiczenia. Hula Hup, aerobik i rower :) Na tyle ile pozwala mi czas staram się ruszać, nie jem po 20 i kilogramy dalej spadają :)

przedipo_3

Ania

Po mojej drugiej ciąży bardzo przytyłam. Miesiące mijały, a wskazówka wagi wskazywała cały czas tyle samo. Postanowiłam coś ze sobą zrobić. Znajoma poleciła mi Pana Aleksandra. Właśnie takiej osoby potrzebowałam, kogoś kto będzie potrafił mnie zmotywować i przełamać mój słomiany zapał. Teraz cieszę się zdrowiem i nową sobą :)

Beata

Nie jestem w stanie policzyć ile razy się odchudzałam, raz chudłam raz tyłam. W końcu powiedziałam sobie DOŚĆ! Wybrałam poradnię Kaloria i nawet nie wiem kiedy minęło prawie pół roku a mnie udało się w końcu trwale schudnąć.

Nie chodziłam głodna, jedzenie było urozmaicone, a kontakt zawsze kiedy tylko potrzebowałam. Dziękuję za cierpliwość i wyrozumiałość :)

przedipo_5

Tomasz

Dzięki Panu Olkowi nareszcie „odważyłem” przeciwstawić się moim słabością. Teoretycznie wiedziałem, co jest zdrowe, jak powinienem jeść a czego unikać ale wciąż popełniałem świadome błędy. Dlaczego? Ze strachu.

Dieta kojarzyła mi się z wyrzeczeniami, rezygnacją z przyzwyczajeń. Okazało się, że nic bardziej mylnego! Okazało się, że można mieć dietę smaczną, zdrową a przede wszystkim nigdy nie chodziłem głodny. Teraz jestem pełen energii i motywacji :)  A to jeszcze nie koniec :)

przedipo_7

Ania

Wcześniej z różnym skutkiem odchudzałam się na własną rękę aż spotkałam dawną przyjaciółkę która schudła pod opieką Pana Olka 20 kg. Dzień później zadzwoniłam i umówiłam się na spotkanie. Dieta okazała się nie taka straszna jak myślałam. W zasadzie nawet nie czułam że jestem na diecie a kilogramów cały czas ubywało. Dałam się namówić  również na ćwiczenia chociaż nigdy nie należałam do tych wysportowanych :)

To był strzał w dziesiątkę, teraz każdą wolną chwilę starałam się spędzać aktywnie, w weekend rower w ciągu tygodnia aqua aerobic lub kijki.

Dorota

Moją (kolejną) walkę z kilogramami rozpoczęłam 01.03.2014. Tym razem wiedziałam że nie poddam się dopóki nie osiągnę swojej wymarzonej wagi 60 kg. Aktualnie jestem w trakcie fazy stabilizującej. Jem do syta, oczywiście z głową.

Posiłki są smaczne a ja czuje się świetnie. A co najważniejsze osiągnęłam swoją wymarzoną wagę.

przedipo_6a

Romek

Zmieniłem swój sposób odżywiania, staram się teraz jeść regularnie, unikam słodyczy i przekąsek, stosuję dietę i staram się jak najwięcej spacerować z moim synem. Ale przede wszystkim cały czas walczę.

Sylwia

Cztery miesiące temu ważyłam 85 kg, próbowałam różnych diet, ale moja słaba wola ciągle wygrywała, po tygodniu kończyłam bez żadnych efektów. W końcu jednak postanowiłam się zawziąć, i całe szczęście trafiłam tutaj.

Dieta którą otrzymałam była dopasowana do mojego trybu życia,  przede wszystkim nie musiałam jeść rzeczy których nie lubię. Z tygodnia na tydzień widziałam postępy i chyba to dodawało mi motywacji.

Efekt? 14 kg mniej.

 

Ćwicz razem ze mną!

Optymalny i bezpieczny zestaw ćwiczeń. Ćwicz gdzie tylko chcesz- mobilny dostęp do Twoich treningów.

Trener Personalny

Sylwia Księżopolska

sylwia

Zobacz wszystkich ekspertów

Kalkulatory

masy ciała

Link
(C) Copyright by: latwe-odchudzanie - 2015
Wszelkie prawa do treści i materiałów użytych na tej stronie są zastrzeżone przez ich właścicieli.